w ,

KOMINKI​ sadownicze – koszt, ilość na hektar, rozpalanie! GENIALNY POMYSŁ w ochronie przed przymrozkami!

Kominek sadowniczy to obecnie najlepsza alternatywa do ochrony sadów czereśniowych stworzona przez gospodarstwo Państwa Kaczmarczyków. Co ciekawsze kominki cieszą się dużym zainteresowaniem nie tylko w uprawie czereśni!

Nasze kominki doskonale sprawdzają się również w uprawie borówek, gruszy, jabłoni i śliw. Obecnie testujemy kominki w uprawach pod osłonami malin, truskawek i papryki. Efekty są bardzo interesujące – informuje Pan Kacper.

Sposób na ochronę przed przymrozkami w uprawie borówki – KOMINKI​. Producent o ochronie, czy warto?

Kominek sadowniczy to najwyższej klasy produkt stworzony z blachy kwasoodpornej. Dzięki zastosowaniu w kominku kwasówki żywotność jego wynosi minimum 10 lat! Podczas użytkowania blacha się nie przepala, nie powstają dziury.

Jestem sadownikiem i wiem, że produkt który stworzyliśmy jest skuteczny, ekonomiczny i innowacyjny w ochronie przed przymrozkami. Kominek jest bardzo starannie i dokładnie wykonany co gwarantuje jego żywotność. Wybieramy najlepsze materiały, które zagwarantują użytkownikowi kilka a nawet być może kilkanaście sezonów użytkowania kominka – informuje Pan Kacper.

Czym i jak napełnić kominek? Jaki jest koszt kominka? Ile czasu zagwarantuje nam ochronę w sadzie? Ile sztuk jest potrzebnych na hektar? Dowiecie się Państwo z materiału video:

Obecnie kominki można zamówić* i zakupić* bezpośrednio w firmie TERMOSAD oraz w sklepach sadowniczych “Delta” u Pana Adama Jaworskiego i w sklepach AGRO-MATI w Falęcicach, Mogielnicy oraz DAM-SAD Nowym Miedzychowie.

*termin realizacji zamówień na kominki wynosi 30 dni.

UDOSTĘPNIJ

Jeden komentarz

Dodaj odpowiedź

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Rekompensaty za klęski żywiołowe: wnioski od 11 marca!

Nowy sposób jedzenia jabłek i dobrej zabawy do edukacji dzieci!