w , ,

Karczujemy sad ! Wyrywamy drzewa z korzeniami ! Jaki koszt usługi ?

Sadownicy tradycyjnie po zbiorach jabłek deserowych zajmują się zbiorem jabłek przemysłowych oraz karczowaniem sadów.

Sadownicy karczują najczęściej stare kwatery lub takie, które według nich nie mają rentowności. Nie wszyscy sadownicy posiadają odpowiedni sprzęt do usuwania drzew z sadu. Karczowanie kiedyś było ciężkim fizycznie dla sadowników zadaniem. Na szczęście w dzisiejszych czasach jest wiele maszyn oraz urządzeń ułatwiających wykonywanie tej czynności.

Usługami zajmujemy się kilka lat. O tej porze roku w użyciu jest mulczer oraz sprzęt do karczowania sadu, taki jak koparko-ładowarka oraz ładowacze . Zajmujemy się kompleksowo usuwaniem sadów wraz z zabieraniem z pola korzeni i drzew – informuje nasz portal w wywiadzie Adrian, operator koparko-ładowarki..

Usunięcie jednego hektara sadu to koszt od 1500 złotych do 2000 złotych. W tej kwocie sadownik otrzymuje pole przygotowane pod orkę. Cenę za hektar warunkuje jak dużo jest pracy przy karczowaniu, ile hektarów do usunięcia, jak stary i zaniedbany jest sad. 

Jak wygląda praca podczas karczowania, zobaczą Państwo w video:

Do karczowania używamy koparek, ładowarek, ciągników z odpowiednimi maszynami i naczepami. Posiadam swoich pracowników do karczowania. Sadownik o nic się nie martwi – informuje nasz portal Adrian, wykonujący usługi karczowania.

Jeśli chcą Państwo zlecić usługę karczowania sadu, to prosimy kontaktować się pod numerem telefonu 784 130 282.

UDOSTĘPNIJ

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

IMGW: ATAK ZIMY, ŚNIEG I MRÓZ, NAWET DO MINUS 10 STOPNI

Energia droższa od jabłka? Czy opłaca się przechowywać jabłka?