w , ,

Karczowanie sadu. Jaki koszt wyrwania drzew z sadu?

Zima to nie tylko cięcie sadów, trwa również karczowanie. Sadownicy karczują najczęściej stare kwatery lub takie, które według nich nie mają rentowności. Nie wszyscy sadownicy posiadają odpowiedni sprzęt do usuwania drzew z sadu. Karczowanie kiedyś było ciężkim fizycznie dla sadowników zadaniem. Na szczęście w dzisiejszych czasach jest wiele maszyn oraz urządzeń ułatwiających wykonywanie tej czynności.

Usługami zajmujemy się 7 lat. O tej porze roku w użyciu są sprzęty do karczowania sadu, takie jak koparko-ładowarki oraz ładowacze. Zajmujemy się kompleksowo usuwaniem sadów wraz z zabieraniem z pola korzeni i drzew – informuje nasz portal w wywiadzie Grzegorz Budyta.

Usunięcie jednego hektara sadu zaczyna się od 1000 złotych. W tej kwocie sadownik otrzymuje pole przygotowane pod orkę. Koszt wyrwania drzew z sadu warunkuje jak dużo jest pracy przy karczowaniu, ile hektarów jest do usunięcia, jak stary i zaniedbany jest sad. 

Jak wygląda praca maszyn podczas karczowania, zobaczą Państwo w video:

Do karczowania używamy koparek, ładowarek, ciągników z odpowiednimi maszynami i naczepami. Posiadam swoich pracowników do karczowania. Sadownik o nic się nie martwi – informuje nasz portal Grzegorz, wykonujący usługi karczowania.

Jeśli chcą Państwo zlecić usługę karczowania sadu, to prosimy kontaktować się pod numerem telefonu 784 130 282.

UDOSTĘPNIJ

Małe spożycie i duże koszty przechowywania

Aby cięło się lepiej z pomocą przychodzi firma Grunner