w ,

Jaki sekator elektryczny wybrać?

Sekatory elektryczne cieszą się  z roku na rok coraz większą popularnością – nie jest to tani wydatek dla sadowników. Przy zakupie sekatora elektrycznego warto zwrócić uwagę na:

  • ilośc trybów pracy,
  • wagę,
  • średnicę cięcia,
  • oraz czas pracy baterii.

Czy wyznacznikiem jest cena przy zakupie sekatora elektrycznego? W wielu przypadkach płacimy za markę  a nie parametry jakimi może pochwalić się sekator.

Sadownicy podczas zakupu powinni zwrócić uwagę również na kształt sekatora. Kształt bowiem ma ogromny wpływ  na komfort  8-godzinnej pracy w sadzie. Kolejną istotną sprawą w sekatorze elektrycznym jest uruchamianie ruchu ostrza – powinno ono być przez naciśnięcie spustu.

Czy średnica cięcia ma znaczenie? Oczywiście, czym większy zakres średnicy cięcia tym bardziej praktyczny sekator.

Jaki model sekatora wybrać: jednoręczny krótki czy długi? Bezprzewodowy czy przewodowy? Aby wybrać odpowiedni model sekatora dla swoich potrzeb zapraszam do obejrzenia video-wywiadu z Robertem Konopką z firmy Agrobard z pod Grójca:

SEKATORY SADOWNICZE CAMPAGNOLA – KOMFORT I SZYBKOŚĆ CIĘCIA W TWOIM RĘKU

Jeśli poszukujesz wielofunkcyjnego, użytecznego urządzenia do cięcia sadu  firma Campagnola spełni Twoje oczekiwania. Ostrza, jakie posiadają sekatory zostały wykonane ze stali o wysokiej zawartości węgla. Stal poddana została hartowaniu i obróbce w wysokiej temperaturze, dlatego odznacza się wysoką odpornością na uszkodzenia mechaniczne. Ostrza odznaczają się najwyższą jakością. Zostały zaprojektowane z dużą starannością tak, aby można było o nich powiedzieć, że są odporne i wygodne w użyciu.

Czytaj również:

Czy warto kupić sekator elektryczny?

 

UDOSTĘPNIJ

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

GIPHY App Key not set. Please check settings

Czy warto kupić sekator elektryczny?

Handel detaliczny dla sadowników?! Ekologiczne jabłka w Warszawie