w

FRUIT LOGISTICA przesunięta na maj 2021 roku.

Organizacja Fruit Logistica opublikowała swoje plany dotyczące Fruit Logistica 2021. Z obecnymi ograniczeniami związanymi z COVID organizacja zdecydowała się przenieść wydarzenie na maj, zaczynając od wtorku 18 i trwając do czwartku 20. Przyznali, że nowy termin może nie być optymalny dla wszystkich, ale ruch ten zwiększa prawdopodobieństwo, że większa publiczność z całego świata będzie mogła w nim uczestniczyć. Co więcej, przełożenie wydarzenia da wszystkim dodatkowe trzy miesiące na zaplanowanie wydarzenia.

Koncepcja Fruit Logistica zostanie również dostosowana do bardziej elastycznego i prostszego formatu. Chociaż wydarzenie będzie miało formę fizyczną, zaimplementowanych zostanie więcej elementów cyfrowych, takich jak organizowanie spotkań czy transmitowanie konferencji. Tegoroczna edycja będzie miała również tzw. Koncepcję pod klucz, w której organizacja zajmie się budową stoisk, wystawcy mogą wybierać między trzema pakietami zabudowy i wnętrza. Powinno to ograniczyć ryzyko wystawiania w jak największym stopniu.

Organizacja zdaje sobie sprawę, że spowoduje to znaczne zmniejszenie całkowitej powierzchni targów, ale skupi się na jakości, a nie na ilości zwiedzających i wystawców. Oprócz istniejącej nagrody Fruit Logistica Innovation Award, innowacje będą również odgrywać ważną rolę. Możliwość prezentacji produktów i spotkania z kupującymi jest kluczowa dla wydarzenia. Z tego powodu w tym roku zostanie również wprowadzony nowy program dla kupujących. Fruit Logistica ujawni nowe szczegóły programu 23 października.

źródło:
Fruit Logistica
www.fruitlogistica.com

UDOSTĘPNIJ

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

GIPHY App Key not set. Please check settings

To będzie bardzo ciężki tydzień dla sadowników! Prawdziwa jesień nadchodzi…

Czy warto sadzić drzewka jabłoni na jesieni? Kto będzie sadził na jesieni? WYNIKI ANKIETY