w ,

Ceny malin na rynkach hurtowych – 20 czerwca 2022r.

Na rynkach hurtowych są dostępne polskie maliny. Niestety pierwsze spadki cen malin zanotowaliśmy na przestrzeni drugiego tygodnia czerwca. Niżej prezentujemy Państwu aktualne ceny na rynkach hurtowych z dnia 20 czerwca 2022r. :

Na Giełdzie Goławin maliny kosztują do 130 złych za platon (16 pojemników po 250g), czyli kilogram malin kosztuje do 32 złotych.

Na Warszawskich Broniszach kilogram polskich malin kosztuje średnio 35 złotych za kilogram. Ceny podane na notowaniach Bronisz wynoszą od 32 do 36 złotych za kilogram.

Maliny w hurcie, w Poznaniu na WGRO kosztują od 36 złotych za kilogram.

Podobne ceny można dostrzec na rynku hurtowym „Zjazdowa” w Łodzi, tutaj również ceny za polskie maliny zaczynają się od 36 złotych za kilogram.

Giełda Kaliska prezentuje ceny malin na poziomie 28 złotych za kilogram. Na rynku maliny sprzedawane są w opakowaniach 0,5 kg (w cenie 14 złotych).

[Zobacz jakie ceny malin były w dniu 15 czerwca 2022r. >>>]

UDOSTĘPNIJ

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

GIPHY App Key not set. Please check settings

Jeden komentarz

  1. Zapraszam wszystkich Forumowiczów do dyskusji nie nad tematem ceny malin krajowych na starcie ale na temat kosztów sadzonki +doglebowe środki herbicydy poprawki nasadzeń nie fortunnie posadzonych odmian następnie nie skuteczne ale drogie środki ochrony roślin plus anomalia pogodowe np, grad

Ceny truskawek na rynkach hurtowych – 20 czerwca 2022r.

Z powodu braku rąk do pracy na polach już gniją owoce