„Borówka amerykańska i Malina” w filmie rynku hurtowego Bronisze

by kobieta

„Borówka amerykańska i Malina” to już trzeci z cyklu film przygotowany przez Warszawski Rolno-Spożywczy Rynek Hurtowy S.A., który pokazuje jak ważną rolę odgrywają małe, rodzinne gospodarstwa ogrodnicze w produkcji owoców i warzyw w Polsce.

W filmie przedstawiona jest również bardzo ważna rola Rynku Hurtowego jako elementu spajającego pasję i trud producentów oraz pracę właścicieli sklepów owocowo-warzywnych i stoisk na bazarach, którzy dbają o to by docelowi konsumenci codziennie mogli się cieszyć świeżymi owocami i warzywami.

źródło: www.bronisze.com.pl

Zostaw komentarz

Może Cię również zainteresować

Kobieta w sadzie
Przegląd prywatności

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby zapewnić Ci najlepszą możliwą obsługę. Informacje o ciasteczkach są przechowywane w przeglądarce i wykonują funkcje takie jak rozpoznawanie Cię po powrocie na naszą stronę internetową i pomaganie naszemu zespołowi w zrozumieniu, które sekcje witryny są dla Ciebie najbardziej interesujące i przydatne.