w

Benzyna i diesel będą tańsze o 30 groszy, ale tylko dla …

Benzyna i diesel będą tańsze o 30 groszy, ale tylko dla …

Tańsze paliwo na stacjach Orlen. Orlen zrealizował swoje zapowiedzi dotyczące obniżki cen paliw na wakacje. Rekordowo droga benzyna i diesel będą tańsze o 30 groszy na każdym litrze, ale tylko dla użytkowników specjalnej aplikacji Orlen Vitay. Na dodatkową zniżkę mogą liczyć posiadacze Karty Dużej Rodziny. Polski Koncern Naftowy Orlen Spółka Akcyjna pomyślał na szczęście o ewentualnych nadużyciach i wprowadził pewne ograniczenia.

Polski koncern PKN Orlen wystartował z letnią promocją, gwarantującą użytkownikom programu lojalnościowego Vitay paliwa tańsze o 30 groszy za litr. Promocja wystartuje oficjalnie od 1 lipca bieżącego roku dla osób korzystających z tradycyjnych plastikowych kart Vitay. Użytkownicy apki Orlen Vitay skorzystają z rabatów już od 27 czerwca. Niższe ceny obowiązywały będą przez całe wakacje, czyli dwa miesiące.

Obowiązują pewne limity.

30 groszy rabatu dotyczy litra dowolnego paliwa (Efecta lub Verva), w ramach trzech tankowań do 50 litrów miesięcznie każde (maksymalnie do 150 litrów). Dodatkową zniżkę w postaci 10 groszy „ekstra” otrzymają posiadacze Karty Dużej Rodziny.

„Kryzys energetyczny i wojna za naszą wschodnią granicą powodują niestabilność na rynkach surowców i doprowadziły m.in. do wzrostu kosztów transportu oraz cen energii, z którymi mierzą się obecnie wszystkie kraje europejskie. Zdajemy sobie sprawę z trudnej sytuacji naszych klientów, dlatego w ramach mechanizmów rynkowych robimy wszystko, aby w tym wymagającym dla całej Europy momencie paliwo w Polsce było możliwie najtańsze. Przygotowaliśmy letnią promocję, która pozwoli kierowcom taniej tankować na naszych stacjach. Wszystkie nasze procesy optymalizacyjne wspierane realnymi działaniami rządu powodują, że ceny paliw w Polsce od tygodni pozostają jednymi z najniższych w Unii Europejskiej i obecnie są niższe niż w Bułgarii czy Rumunii. Dokładamy starań, aby tak pozostało” – mówi Daniel Obajtek, Prezes Zarządu PKN ORLEN.

Źródło: Orlen

UDOSTĘPNIJ

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

GIPHY App Key not set. Please check settings

Ceny pierwszych polskich borówek na rykach hurtowych

Pogoda: Upały powyżej 30 stopni Celsjusza