w ,

Współpraca – Wsparcie na tworzenie krótkich łańcuchów dostaw na zasadach płatności zryczałtowanej – nabór wniosków od 29 marca do 12 maja 2021 r.

Komunikat Prezesa ARiMR z 13 września 2021 r. dotyczący kolejności przysługiwania pomocy w ramach Działania 16 Współpraca w przedmiocie operacji Tworzenie krótkich łańcuchów dostaw na zasadach płatności zryczałtowanej, objętego PROW 2014-2020 dla naboru przeprowadzonego w terminie 29 marca 2021 r. – 12 maja 2021 r

Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa w terminie 29 marca – 12 maja 2021 r. przeprowadziła nabór  wniosków o  przyznanie  pomocy finansowej w ramach działania M16 Współpraca w przedmiocie operacji Tworzenie krótkich łańcuchów dostaw na zasadach płatności zryczałtowanej.

Kolejność przysługiwania pomocy finansowej dla grup operacyjnych EPI publikowana jest po zakończeniu weryfikacji wszystkich wniosków o przyznanie pomocy i została ustalona w oparciu o kryteria określone w  § 12 po ust. 2a rozporządzenia Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi z dnia 23 grudnia 2016 r. w sprawie szczegółowych warunków i trybu przyznawania oraz wypłaty pomocy finansowej w ramach działania „Współpraca” objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020 (Dz. U. z 2020 r., poz. 80 i 2399).

Zgodnie z przepisem § 14 ust. 1 ww. rozporządzenia, Prezes Agencji, podaje do publicznej wiadomości, na stronie internetowej administrowanej przez Agencję, informację o kolejności przysługiwania pomocy finansowej w terminie 4 miesięcy od dnia upływu terminu składania wniosków o przyznanie pomocy.  

W przypadku operacji, których przedmiotem jest tworzenie krótkich łańcuchów dostaw na zasadach płatności zryczałtowanej, uprawnienia do umieszczenia na liście operacji uzyskują operacje, którym przyznano nie mniej niż 13 punktów.

źródło: arimr.pl

UDOSTĘPNIJ

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

GIPHY App Key not set. Please check settings

Część sądeckich sadowników może nie przetrwać. Grozi im bankructwo…

Tempo podwyżek paliw, energii, mięsa, warzyw stale rośnie – a co z owocami?