w ,

Wielkie otwarcie sklepu Grene w Białej Rawskiej. W jednym sklepie rolnik otrzyma wszystko, co potrzebne!

Centralna Polska, województwo łódzkie, a dokładniej Biała Rawska – to tutaj powstaje nowy sklep rolniczo-techniczny Grene w wygodnej dla klientów formule samoobsługowej. Już sobotę 20 listopada wielkie otwarcie punktu!

Wszystko, czego potrzebuje klient

Nowy sklep Grene przy ulicy Wojska Polskiego 6a, o powierzchni blisko 200 m2 pozwala dotknąć i sprawdzić niemal każdy produkt z oferty. To dla klientów bardzo ważna wiadomość, ponieważ wszyscy wiemy, jak często zdarzają się ,,nieudane” zakupy, głównie z powodu wyboru niepasujących części. Ten problem rozwiązuje sklep z otwartą dla klientów strefą samoobsługową. 

Właściciel nowego punktu, decydując się na jego otwarcie odpowiedział na potrzeby lokalnych rolników. W okolicy brakowało sklepu z kompleksowym zaopatrzeniem w: części do maszyn i ciągników, wyposażenie pojazdów (opony, akumulatory, oleje, oświetlenie akcesoria), hydraulikę siłową i transmisję mocy, artykuły do produkcji zwierzęcej oraz produkty uniwersalne do gospodarstwa, domu i warsztatu, a nawet odzież roboczą marki Kramp i zabawki. To wszystko już od najbliższej soboty będzie dostępne dla mieszkańców Białej Rawskiej i okolic. Franczyzobiorca marki Grene zapowiada, że w grudniu oferta sklepu poszerzy się o usługę zakuwania węży hydraulicznych.

W jednym sklepie rolnik otrzyma wszystko, co potrzebne, a to duża oszczędność czasu w tej branży.

Gość specjalny i atrakcje 

Wielkie otwarcie nowego sklepu już w najbliższą sobotę 20 listopada o godzinie 10:00. Właściciel wraz z nową załogą sprzedawców zapraszają do wspólnego świętowania i skorzystania z zaplanowanych promocji. W dniu otwarcia na wszystkich gości czeka słodki poczęstunek i lampka szampana. Uroczystemu przecięciu wstęgi będzie towarzyszył gość specjalny – Mariusz Pudzianowski, polski zawodnik MMA, pochodzący właśnie z Białej Rawskiej.

Uwaga! W terminie od 20 do 30 listopada w nowym punkcie Grene będzie można otrzymać rabat 10% na pierwsze zakupy! 

O GRENE

Sieć sklepów GRENE to lider na rynku technicznego zaopatrzenia rolnictwa. Ponad 165 punktów sprzedaży w całym kraju zaprasza na zakupy rolników, mechaników, ogrodników, a także osoby zajmujące się gospodarstwem domowym. Właścicielem sieci jest największy hurtowy dostawca części zamiennych w Europie z 70. letnim doświadczeniem – firma Kramp.

UDOSTĘPNIJ

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Sejmowe komisje poparły wszystkie poprawki Senatu do ustawy ws. nieuczciwych praktyk w obrocie produktami rolnymi.

Instytut otworzył Centrum Przetwórstwa Produktów Ogrodniczych