w

Wielkie otwarcie nowego sklepu rolniczego! [FOTO-RELACJA]

W Białej Rawskiej powstał nowy sklep rolniczo-techniczny Grene w wygodnej dla klientów formule samoobsługowej. 

Wielkie otwarcie nowego sklepu odbyło się sobotę 20 listopada o godzinie 10:00. Niżej foto-relacja z tego wydarzenia:

Nowy sklep Grene przy ulicy Wojska Polskiego 6a, o powierzchni blisko 200 m2 pozwala dotknąć i sprawdzić niemal każdy produkt z oferty. To dla klientów bardzo ważna wiadomość, ponieważ wszyscy wiemy, jak często zdarzają się ,,nieudane” zakupy, głównie z powodu wyboru niepasujących części. Ten problem rozwiązuje sklep z otwartą dla klientów strefą samoobsługową. 

Właściciel nowego punktu, decydując się na jego otwarcie odpowiedział na potrzeby lokalnych rolników. W okolicy brakowało sklepu z kompleksowym zaopatrzeniem w: części do maszyn i ciągników, wyposażenie pojazdów (opony, akumulatory, oleje, oświetlenie akcesoria), hydraulikę siłową i transmisję mocy, artykuły do produkcji zwierzęcej oraz produkty uniwersalne do gospodarstwa, domu i warsztatu, a nawet odzież roboczą marki Kramp i zabawki.

Uwaga! W terminie od 20 do 30 listopada w nowym punkcie Grene będzie można otrzymać rabat 10% na pierwsze zakupy! 

O GRENE

Sieć sklepów GRENE to lider na rynku technicznego zaopatrzenia rolnictwa. Ponad 165 punktów sprzedaży w całym kraju zaprasza na zakupy rolników, mechaników, ogrodników, a także osoby zajmujące się gospodarstwem domowym. Właścicielem sieci jest największy hurtowy dostawca części zamiennych w Europie z 70. letnim doświadczeniem – firma Kramp.

UDOSTĘPNIJ

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Kowalczyk: Mamy do czynienia, ze zmowami cenowymi, holding będzie próbował łamać te zmowy

Ceny jabłek przemysłowych wzrastają, czy deserowych też będą?