w

UWAGA! Targi TSW 2021 ODWOŁANE!

Tegoroczne targi TSW miały odbyć się w dniach 23 – 24 kwietnia – niestety  zostały odwołane! Organizatorzy informują:

Szanowni Państwo,

Jeszcze miesiąc temu byliśmy przekonani, że zorganizujemy Targi TSW 2021 w kwietniu, jednak mimo naszych i Państwa wysiłków XI edycja TSW w tym roku nie odbędzie się.

Powodem odwołania imprezy jest rozwój pandemii COVID-19 i związane z tym obostrzenia. Obecne warunki uniemożliwiają organizatorom realizację targów na poziomie gwarantującym powodzenie.

Niemniej nie przerywamy przygotowań do organizacji TSW. Najbliższa edycja odbędzie się w terminie 12-13 stycznia 2022 r. w Warsaw Expo w Nadarzynie, w tradycyjnej formule. Nadchodząca edycja będzie wyjątkowa, ponieważ spotkamy się po dłuższej przerwie. Nasz zespół skontaktuje się z Państwem w celu potwierdzenia dotychczasowych warunków uczestnictwa i lokalizacji stoiska. Już dziś cieszymy się na ponowne spotkanie z Państwem.

Opublikowany przez Targi Sadownictwa i Warzywnictwa TSW Poniedziałek, 22 marca 2021Mimo iż targi w tym roku nie odbędą się, zorganizujemy trzy konferencje, które miały odbyć się w ramach TSW 2021 (VIII Konferencja Truskawkowa, Konferencja Sadownicza i Forum Ekonomiczne, Ekologia i ogrodnictwo zrównoważone w praktyce, komu to się opłaca?). Konferencje będą transmitowane online w dniach 23-25 kwietnia 2021 r.

Ponadto uruchomimy na stronie TSW dynamiczną listę wystawców, dzięki której nasi odwiedzający/uczestnicy konferencji będą mogli w łatwy sposób nawiązać kontakt z Państwa firmą i zapoznać się z jej ofertą. Podstawowy pakiet będzie bezpłatny dla naszych Wystawców. Szczegóły wkrótce.

źródło: TSW 

TSW 2020 – FOTORELACJA

UDOSTĘPNIJ

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

GIPHY App Key not set. Please check settings

Jak ciąć młode krzewy borówki (po posadzeniu)? Dr inż. Tomasz Krupa SGGW i Ryszard Nowakowski szkółka ARNO

Straciła panowanie nad autem i wylądowała w sadzie…