w ,

Twierdzą, że cena za jabłka przemysłowe wzrośnie

Sadownicy bardzo licznie w sieci powielają informacje o podwyżkach cen za jabłka przemysłowe.

Dzisiaj pojawiły się nieoficjalne informacje, że cena za jabłka przemysłowe będzie wzrastać. W informacji opublikowanej na social – media ( Facebook S.A.D. ), czytamy, że na koniec miesiąca cena osiągnie najwyższy poziom w tym miesiącu, a następnie będzie tylko rosnąć. Sadownicy między sobą w komentarzach piszą nawet o cenach sięgających 50 groszy za kilogram jabłka przemysłowego.

Niżej cytujemy wpis z Facebooka :

Jabłko przemysłowe będzie drożeć! Do końca miesiąca spodziewamy się podwyżek do poziomu 0,40-44zł/kg a później będzie już tylko lepiej.
Miejmy nadzieję, że wpłynie to również na cenę jabłka deserowego.

Wnioski jakie możemy wysnuć z tego wpisu to przede wszystkim: uzbrojenie się cierpliwość i niesprzedawanie towaru do przetwórstwa w najbliższym tygodniu, być może nawet miesiącu.

Czy cena wzrośnie za jabłka przemysłowe ? Czy informacja jest prawdziwa? To okaże się wkrótce…

UDOSTĘPNIJ

8 komentarzy

Dodaj odpowiedź
  1. Szkoda gadac ja może sprzedaje za 44 grosze ale co z tego jak to i tak za mało jak normalnie zarabiajacy człowiek jest w stanie zarobic na czysto 120 tys na rok netto… wiec po co harować w sadzie….za grosze…..

  2. Jabłko przemysłowe się kończy większość zebrała wcześniej ze względu na strach że zakłady staną susza też zrobiła swoje brak ochrony też swoje zrobil brawo zakłady zarzneliscie kurę znosząca złote jaja

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Powstanie spółka, która miałaby m.in. wspierać rynek rolno-spożywczy ?

17 października – rusza wypłata zaliczek na poczet płatności bezpośrednich