w

Targi TSW w styczniu 2021 się nie odbędą!

Na stronie targów TSW została opublikowana informacja z nowym terminie targów TSW 2021:

W trosce o bezpieczeństwo uczestników oraz utrzymanie wysokiej jakości Targów Sadownictwa i Warzywnictwa zdecydowaliśmy o zmianie terminu TSW 2021. Wydarzenie pierwotnie planowane na styczeń 2021 odbędzie się w dniach 23-24 kwietnia 2021 r.

Zmiana terminu ma pozwolić osiągnąć uczestnikom największe korzyści z udziału w targach przy jednoczesnym zapewnieniu bezpiecznych warunków udziału w imprezie.

Decyzja o zmianie terminu TSW zapadła po odbytych konsultacjach z wystawcami, partnerami i przedstawicielami branży sadowniczo-warzywniczej. Obserwowaliśmy jednocześnie jak z uwagi na sytuację epidemiologiczną kalendarz europejskich wydarzeń uległ znacznym modyfikacjom. Również wyniki ankiety przeprowadzonej wśród wystawców stanowiły podstawę do podjęcia tej decyzji. Według naszych danych na dzień dzisiejszy zainteresowanie udziałem w przyszłorocznych targach wyraziła zdecydowana większość dotychczasowych klientów. 

Dziękujemy wszystkim naszym Wystawcom, Patronom i Partnerom za wsparcie, opinie i dobre słowa dopingujące nas do działania.

Zapraszamy do udziału w TSW. Ilość stoisk ograniczona z uwagi na zmienioną  powierzchnię wystawienniczą.

źródło: tsw.pl

Zapraszamy również do foto-relacji TSW 2020:

TSW 2020 – FOTORELACJA

UDOSTĘPNIJ

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

GIPHY App Key not set. Please check settings

Brexit – eksport jabłek po 1 stycznia 2021.

Chaos w opakowaniach