Na terenie dwóch gmin powiatu grójeckiego odnotowano obecność wilków. Burmistrz Warki zwrócił się do mieszkańców o zachowanie ostrożności – czytamy na portalu grojec24.net „Otrzymujemy sygnały o obecności wilków nie tylko …
Tag:
