w

Sadownik rezygnuje z własnego marzenia, by pomóc choremu dziecku, a firma Naglak odwdzięcza się mu z nawiązką

Z dobroci serca płynie dobro: Historia sadownika, chorego dziecka i firmy Naglak

Jeden z sadowników wziął udział w proteście 9 lutego 2024r. w Grójcu swoim Ursusem C-360 bez kabiny, mimo fatalnej pogody. Ta postawa wzbudziła ogromny szacunek i podziw pozostałych uczestników.

Pomimo śniegu i mrozu, niezłomność sadownika Jakuba zaowocowała sukcesem!

Jego wytrwałość podczas protestu wzruszyła nie tylko innych uczestników. Z inicjatywy Pana Wojciecha Kota, znanego sadownika, rozpoczęto zbiórkę na nową kabinę dla Jakuba. Do akcji hojnie dołączyło wiele osób, a zebrane środki – aż 7 tysięcy złotych – przerosły wszelkie oczekiwania.

Szlachetny gest Jakuba

Jednak Jakub zaskoczył wszystkich. Zamiast wykorzystać zebrane pieniądze na kabinę, postanowił je przekazać na szczytny cel – na leczenie chorego chłopca.

Niespodziewany dar od firmy Naglak

Piękna postawa Jakuba nie pozostała bez echa. Firma Naglak, wzruszona jego szlachetnością, podjęła decyzję o ufundowaniu mu nowej kabiny!

Historia Jakuba to przykład niezwykłej dobroci i bezinteresowności. Pokazuje, że nawet w trudnych czasach, ludzie potrafią łączyć się w imię dobra i nieść pomoc potrzebującym.

Jako firma zajmująca się między innymi produkcją kabin do ciągników, postanowiliśmy ufundować nową kabinę dla Pana Jakuba, aby mógł pracować w komfortowych i przede wszystkim bezpiecznych warunkach. Dobra wola wszystkich przyniosła dodatkowy owoc – pieniądze ze zbiórki zostały przekazane na pomoc 2,5-letniemu chłopcu choremu na porażenie mózgowe. Cieszymy się niezmiernie, że mogliśmy być częścią tak pięknego i pełnego dobroci wydarzenia! Z radością wyprodukowaliśmy kabinę dla Pana Jakuba, która została zamontowana na jego ciągniku i oficjalnie przekazana 9 maja 2024 roku – czytamy w komunikacie firmy NAGLAK. 

Zapraszamy do relacji filmowej z przekazania kabiny:

Dziękujemy wszystkim zaangażowanym w akcję, a Panu Jakubowi życzymy bezpiecznej i owocnej pracy w jego nowej kabinie. Jesteśmy wdzięczni, że mogliśmy uczestniczyć w tej inspirującej historii solidarności i wsparcia. Również gratulujemy Panu Jakubowi determinacji i wytrwałości, które stały się źródłem inspiracji dla wielu.

 

UDOSTĘPNIJ

Ceny truskawek na rynku hurtowym – 13 maj 2024r.

1400 ton polskich jabłek zatrzymanych na Białorusi!