w

Sadownik Marcin w programie „Rolnik szuka żony”! To ostatni moment na wysłanie listu!

Już wkrótce na naszych ekranach pojawią się nowe odcinki uwielbianego programu „Rolnik szuka żony”. Ta edycja będzie wyjątkowa, gdyż wśród uczestników może znaleźć się Marcin, sadownik z Mazowsza.

Czy Marcin dołączy do grona szukających miłości rolników? To zależy od liczby listów, jakie otrzyma od potencjalnych kandydatek. Aby pomóc mu w zdobyciu jak największej ich ilości, przeprowadziłam z nim wywiad, który mam nadzieję zachęci panie do napisania listu.

Skąd pomysł na zgłoszenie się do programu?

Już 3 lata temu rozważałem ten krok, obserwując program z nadzieją na znalezienie miłości. Do udziału skłoniło mnie również to, że dotychczasowe relacje kończyły się, gdy potencjalne partnerki dowiadywały się o mojej specyfice pracy. Słowa jestem rolnikiem, odstraszały… – informuje Marcin.

Jak zareagowali bliscy na jego decyzję?

Reakcje rodziny i znajomych były pozytywne. Niektórzy byli zaskoczeni, ale większość cieszy się i kibicuje. Jestem gotowy do założenia rodziny i wierze, że program mi w tym pomoże – odpowiada Marcin. Marcin zaznacza, że nie szuka w kobiecie pracownicy do sadu.

Jakie prace czekają kandydatki na wsi?

Podczas pobytu na gospodarstwie kobiety będą mogły poznać specyfikę pracy w sadzie. Marcin zapowiada wspólne zbiory jabłek, przywiązywanie drzewek i przebieranie owoców.

Marcin podchodzi do programu z optymizmem i nadzieją na znalezienie miłości. Czy uda mu się zdobyć serca widzek? Czas pokaże!

Jeśli jesteś kobietą, która ceni spokój wsi, lubi aktywnie spędzać czas i nie boi się pracy fizycznej, być może Marcin jest właśnie tym, kogo szukasz. Napisz list i daj sobie szansę na poznanie go bliżej!

Żeby poznać Marcina wypełnij formularz zgłoszeniowy https://bit.ly/Napiszlist 

lub wyślij list ze zdjęciem na adres Skrytka pocztowa 67, 02-741 Warszawa, Urząd pocztowy 121 z dopiskiem „Marcin”

Trzymam kciuki za Marcina i wszystkich szukających miłości!

Na Wasze listy czekają także: Beata – sadowniczka z Wielkopolski, Paweł – 23-letni rolnik z Podlasia, Rafał – rolnik z Mazowsza specjalizujący się w uprawie papryki, Christoph z Dolnego Śląska – rolnik uprawiający warzywa i trawę w rolkach, Agata – 57-letnia rolniczka z Mazowsza, zajmująca się hodowlą bydła, 44-letni Sebastian z Pomorza prowadzący gospodarstwo o profilu roślinnym oraz Dominik – młody, ambitny rolnik z województwa opolskiego.

UDOSTĘPNIJ

Ukradł z fabryki ciągnik Fendt za 320 000 euro!

GUS: początek wegetacji większości roślin nastąpił o 2-3 tygodnie wcześniej niż zazwyczaj.