w

Ruch na Targowisku Gminnym w Nowym Przybojewie robi się coraz większy

foto: Targowisko Gminne w Nowym Przybojewie

Ruch na naszym Targowisku robi się coraz większy, więc powoli będziemy regularnie publikować notowania cenowe – informuje administracja Targowiska Gminnego w Nowym Przybojewie oraz dodaje:

W związku z tym chcielibyśmy wyjaśnić i przypomnieć kilka rzeczy:

Ceny podawane na stronie to ceny – wywoławcze – czyli, krótko mówiąc, ceny obowiązujące w alejkach.

Publikowane przez nas ceny pozyskują nasi pracownicy, bezpośrednio od producentów rolnych. Jeśli więc podajecie Państwo ceny z d..yyy… kapelusza” to takie zamieścimy.

Przypominamy również, że realna cena zejścia towaru nie kształtuje się w alejce, tylko przy samochodzie, podczas negocjacji między producentem a kupującym.

Bardzo prawdopodobne jest więc to, że cena wywoławcza towaru na placu wynosi np. 15 zł, ale truskawka schodzi po 12 zł etc.

Ceny będą publikowane na zasadzie widełek (np. od 10 do 13 zł). Doświadczeni Producenci rolni oraz kupujący widząc podane przez nas kwoty, widząc sytuację na rynku na pewno będą wiedzieli jak wycenić swój towar oraz jak dobijać targu.

Prosimy przy okazji zwracać uwagę na godzinę publikacji cen. Komentarze typu „skąd wy te k**** ceny bierzecie, przecież to bzdura” są niefajne i nieeleganckie. A przeważnie jest tak, że komentarz pojawia się 3 godziny po publikacji.

Administracja Targowiska

  • źródło: facebook.com/targowiskoprzybojewo

UDOSTĘPNIJ

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ceny truskawek na rynkach hurtowych – 22 maja 2023 r.

10 tys. zł na zorganizowanie wiejskiej potańcówki