w

Przez niedomkniętą klapę, wysypały się jabłka

Limanowa. Do niecodziennego zdarzenia wyjeżdżali w sobotni wieczór strażacy z PSP Limanowa i OSP Łososina Górna, na około dwukilometrowym odcinku drogi rozsypane były jabłka.

Do zdarzenia doszło w Limanowej na ulicy Łososinskiej. Jak poinformował rzecznik Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Limanowej, Wojciech Bogacz, zgłoszenie o zdarzeniu straż otrzymała o godzinie 22:00.

Po przybyciu na miejsce okazało się, że z naczepy ciężarowego samochodu, przez niedomkniętą klapę, wysypały się jabłka. Owoce pokryły jezdnię na długości około 2 kilometrów. Strażacy z jednostek PSP Limanowa oraz OSP Łososina Górna natychmiast przystąpili do usuwania owoców z drogi.

Nie był to łatwy i szybki proces – oprócz jabłek, które jeszcze pozostawały w całości, strażacy musieli zająć się także pozostałościami owoców, które zostały rozjeżdżone przez przejeżdżające samochody. Wszystko to, aby zapewnić bezpieczeństwo i płynność ruchu drogowego.

Akcja trwała do godziny 23:17, kiedy to strażacy zakończyli sprzątanie ulicy. Dzięki ich szybkiej i efektywnej interwencji, ruch na ulicy Łososinskiej mógł zostać szybko przywrócony.

żródło: limanowa.in

UDOSTĘPNIJ

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

GIPHY App Key not set. Please check settings

Największym odbiorcą świeżych owoców miękkich jest rynek niemiecki

Wniosek o wypłatę rekompensaty za sprzedane owoce