w , ,

Opryskiwacz sadowniczy TURBMATIC TWIN – czyli, precyzyjny oprysk w sadzie!

Zakup opryskiwacza do gospodarstwa sadowniczego wynosi od kilku dziesięciu do nawet kilkuset tysięcy złotych.  Producenci opryskiwaczy proponują wiele różnych rozwiązań, ulepszających pracę i wykonywanie zabiegów.

Spotkaliśmy się z Panem Grzegorzem Orzeszkiem, z firmy ROLSAD, aby przedstawić Państwu opryskiwacz SAE Turbmatic Twin, który przyciąga wyglądem i parametrami. Opryskiwacze SAE Turbmatic są od wielu lat dostępne w Polsce i cieszą się uznaniem wielu sadowników.

Model Twin posiada dwa wentylatory. Układ wentylatorów jest dość specyficzny, są one odsunięte od siebie około 0,5 metra i opryskują w dwóch fazach. Cały system oprysku polega na tym że, górny wentylator opryskuje drzewa z góry do dołu, a dolny robi to samo z dołu do góry. Dzięki temu liście mamy pokryte z dwóch stron. Opryskiwacz można zintegrować z ciągnikiem, który posiada tylko 30 koników mechanicznych – informuje w video Pan Grzegorz Orzeszek.

Jak wygląda praca opryskiwacza oraz więcej informacji na temat Turbmatic Twin dowiedzą się Państwo z video-relacji, zamieszczonej niżej:

Kontakt w sprawie opryskiwacza: [email protected]

Lokalizacja: ROLSAD Rawa Mazowiecka ul.Katowicka 4

Telefon: (46) 814 65 40,

660 733 672,

660 733 674

602 313 580

Zobacz również:

NOWOŚĆ ! Ciągnik sadowniczy GOLDONI S 80 PLUS – podczas pracy w sadzie

 

UDOSTĘPNIJ

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

GIPHY App Key not set. Please check settings

Redukcja o połowę pestycydów w polskiej produkcji rolnej

Obniżka cen na skupach za maliny. Jaką wymówkę tym razem usłyszą producenci ?