w , ,

Opryskiwacz, który ma dwa razy większe możliwości, czyli nowy system redukcji znoszenia cieczy od firmy DOMINIAK.

Firma Dominiak, w tym roku zaskoczyła sadowników kilkoma nowościami, jedną z nich jest nowy system redukcji znoszenia cieczy podczas oprysku.

Nasza firma została dowartościowana na rynku Holenderskim, to co tworzymy na Europę zachodnią z dużym entuzjazmem, jest potem przyjmowane w Polskich sadach. Rynek Holenderski na ten moment wymaga opryskiwaczy, które mają dużą redukcję znoszenia. Znoszenie cieszy powinno być poniżej 1% i jest to karkołomne wymaganie. Poza samym systemem jest ważne posiadanie certyfikatu – informuje Paweł Dominiak.

Przyjdzie taki moment, że takie certyfikaty będą wymagane też w Polsce. Opryskiwacze Dominiak uzyskały redukcję znoszenia cieczy na poziomie 99,74%. Żaden inny opryskiwacz dwuwentylatorowy nie uczestniczy w ubieganiu się o ten certyfikat.

Przysłony są regulowane od 1 do 100%, wszystko jest sterowane komputerem z ciągnika, wykonując zabiegi z określoną prędkością. System jest też wyposażony w wiatromierz, co pomaga ustawić odpowiednio szczelinę. Posiadając taki opryskiwacz z tym certyfikowanym system mamy opryskiwacz, który ma dwa razy większe możliwości – informuje Paweł Dominiak.

Na czym polega dokładnie system, dlaczego warto go wybrać i ile kosztuje dowiecie się Państwo w video-relacji z targów TSW 2022:

Zapraszamy również do czytania:

Krok w przyszłość od firmy Dominiak! Autonomiczny pojazd sadowniczy prowadzony laserem [ VIDEO TSW 2022 ]

UDOSTĘPNIJ

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

GIPHY App Key not set. Please check settings

Zbiory czarnej porzeczki spadły o 22% w 2021 r.

Eksport polskich jabłek do Afryki ?