w

Obcokrajowcy doceniają Polskie truskawki! Akcja „samo-zbiory” – ponad 100 osób 13 czerwca!

Producenci truskawek Piotr Stykowski oraz Agnieszka Stykowska zorganizowali już drugą akcje w tym roku “samo-zbiorów” na swojej plantacji. Na zbiór truskawek można było przyjechać od godziny 11:00 w dniu 13 czerwca (sobota). Koszt zebranego jednego kilograma truskawek wynosił 5 złotych.

SUKCES akcji „samozbiory” truskawek. Ponad 100 osób!

Druga akcja  „samo-zbiorów”  odniosła sukces! Podczas sobotniego południa 13 czerwca pojawiło się znowu ponad sto osób! Pani Agnieszka przygotowała ciasto oraz kompot dla zbierających truskawki. 

W dniu 13 czerwca naszą plantację odwiedzili  głównie Warszawiacy, ale pojawiło się również wielu obcokrajowców. Cieszymy się, że tyle ludzi jest chętnych do przyjazdu i zebrania dla siebie i rodziny truskawek – informuje organizator akcji Piotr Stykowski z okolic Warki.

Gościliśmy bardzo wielu obcokrajowców (Tajlandia, Chiny, Wietnam) mieszkających w Warszawie. Jeden z Polaków zabrał swoją żonę (Tajkę) aby pokazać jej, jak wygląda praca w polu w Polsce. Kolejną zabawną sytuację mieliśmy z małżeństwem z Chin. Żona opalała się pod drzewem a mąż zbierał sumiennie truskawki – informuję Agnieszka Stykowska organizator akcji “samozbiory.

Cieszymy się, że ludzie bardzo dbali o naszą plantację, zbierali sumiennie owoce i nie deptali innych –  informują Piotr i Agnieszka Stykowscy.

UDOSTĘPNIJ

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ile za zbiór czereśni dla pracownika?

Zbiory borówek wkrótce. Producenci poszukują pracowników! Nawet 300 zł za dzień pracy przy zbiorze borówki amerykańskiej