w

Nadchodzące dni zapowiadają się nie tylko nadzwyczaj ciepło

foto: Sad Rokicki

Nadchodzące dni zapowiadają się nie tylko nadzwyczaj ciepło, ale też słonecznie, co o tej porze roku jest ewenementem. Niech nas nie zaskoczą kwitnące bazie, krokusy i stokrotki.

W najbliższych dniach oznak wyczekiwanej pory roku ujrzymy jeszcze więcej, ponieważ potężny wyż rozpościerający się na całą południową połowę Europy przyniesie nam bardzo wysokie temperatury, ale też mnóstwo słońca.

Do końca dnia w środę (31.01) będziemy cieszyć się przepiękną pogodą charakterystyczną dla początku marca. Termometry w godzinach popołudniowych na przeważającym obszarze kraju pokazywać będą od 5 do 10 stopni, a miejscami na zachodzie i południu jeszcze więcej.

Przyjemną temperaturę windować będą też większe przejaśnienia i rozpogodzenia aż do bezchmurnego nieba, głównie w południowych województwach. Wiatr wreszcie uspokoi się, a niska temperatura odczuwalna nie będzie już nam dokuczać.

To już koniec zimy? A może tylko krótka przerwa? Sprawdź prognozę 16-dniową

Korzystajmy z tych kilku przepięknych dni, ponieważ od czwartku (1.02) aura zacznie się stopniowo załamywać, padać będzie na coraz większym obszarze, wróci też porywisty wiatr. Jedynie temperatura wciąż będzie rosnąć, ale nie będzie już tak przyjemna.

Źródło: TwojaPogoda.pl

UDOSTĘPNIJ

Towaru full na rynku hurtowym! Na jakim poziomie ceny za jabłka?

Wniosek Zarzadu KRIR o podniesienie kwoty limitu de minimis