w

Michał Kołodziejczak, lider Agrounii będzie kandydował na listach Koalicji Obywatelskiej.

Foto: Jacek Dominski/REPORTER / East News

Michał Kołodziejczak, lider Agrounii będzie kandydował na listach Koalicji Obywatelskiej. — Mamy dziś stan wyższej konieczności — mówił podczas Rady Krajowej PO, u boku Donalda Tuska.

— Polska wieś czekała na ten mocny sygnał — zapewniał Donald Tusk podczas zaprezentowania Michała Kołodziejczaka, który będzie kandydował z list KO wraz z innymi przedstawicielami Agrounii.

— Chciałbym z wielką satysfakcją poprosić na scenę tych, którzy uznali te same priorytety za własne i z którymi pójdziemy na ten bardzo poważny bój o przyszłość Polski. Podjęliśmy decyzję o starcie w tej kampanii na listach wspólnie z innymi środowiskami. Poproszę na scenę Michała Kołodziejczaka z Agrounii. Mam wyjątkową satysfakcję, że tacy ludzie o różnych rodowodach, o różnej drodze życia i (…) nie wahaliśmy się ani chwili — wskazywał lider PO.

— Widzę, co stało się przez wiele lat na polskiej wsi. Widzę, co stało się z polskim rolnictwem — mówił Michał Kołodziejczak.

— Wygramy z PiS, odbijemy wieś PiS-owi. Zdaję sobie sprawę z powagi tych wyborów, dla mnie osobiste ambicje nie przyniosą sukcesu na polskiej wsi. Widzę co dzieje się z polskim rolnictwem. To nie jest sprawa tylko mieszkańców wsi — przekonywał lider Agrounii.

Kiedy podejmowałem decyzję, było wiele „za” i „przeciw”. Żaden głos nie może się zmarnować. Mimo różnicy spojrzeń, patrzymy w jedną stronę — zapewniał.

źródło: businessinsider.com.pl

UDOSTĘPNIJ

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Energia słoneczna w sadach

Ułatwienia w przygotowaniu i realizacji inwestycji w zakresie biogazowni rolniczych