w

Lild chce bardziej zachęcić klientów do spożywania jabłek

Lidl Polska w ramach Ryneczku Lidla oferuje aż 10 odmian jabłek od polskich sadowników. Sieć chce, aby klienci jeszcze częściej sięgali po te owoce, dlatego startuje ze specjalnymi promocjami. Co tydzień wybrane jabłko z asortymentu oferowane będzie w jeszcze niższej, atrakcyjnej cenie! – podaje LIDL w komunikacie prasowym.

Nowa seria promocji zdaniem sieci Lild ma bardziej zachęcić klientów do spożywania jabłek od polskich sadowników.

– Od 6 marca, co tydzień, sieć będzie oferowała wybrany gatunek jabłek w jeszcze niższej cenie. Od 6 do 8 marca w promocji dostępne będzie jabłko polskie premium oferowane aż o 37% taniej (2,99 zł/ 1 kg zamiast 4,75 zł). Jest to odmiana o intensywnym kolorze, wyjątkowo soczysta. Przypadnie do gustu tym, którzy preferują jabłka słodkie i twarde. – informuje Lidl.

– Współpracujemy z Lidl Polska od wielu lat. Zależy nam na wysokiej jakości oferowanych przez nas jabłek, dlatego do sklepów sieci Lidl Polska dostarczamy wyłącznie wyselekcjonowane, zdrowe i  świeże owoce! Polskie jabłka premium to najlepsze jabłka z naszych sadów – ze względu na słodkość tej odmiany sprawdzi się ona idealnie jako codzienna przekąska oraz dodatek do deserów. Z tego gatunku uzyskamy również smaczny i słodki sok – mówi Paweł Baryła, wiceprezes Grupy Producentów Owoców Witamina.

UDOSTĘPNIJ

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

GIPHY App Key not set. Please check settings

Czy produkcja rolna będzie nadal opłacalna?

Wymiana słupów chmielowych – wnioski do 31 marca