w

Lewandowski inwestuje w biopreparaty używane przez rolników!

Najlepszy obecnie piłkarz świata – Robert Lewandowski zainwestował w zupełnie nową branżę! Polak stał się właśnie współwłaścicielem spółki z branży rolnej, a konkretnie firmy biotechnologicznej.

Piłkarz został współwłaścicielem firmy Bio-Lider, o czym poinformowano na specjalnej konferencji prasowej. Bio-Lider to projekt „Lewego” i Jarosława Peczki, właściciela Bio-Genu, firmy produkującej biopreparaty używane przez rolników. 
Firma ma wprowadzać na rynek biopreparaty oparte o mikroorganizmy (bakterie i grzyby). Mają one stymulować wzrost roślin czy wpływać na ich odporność. Preparaty mają także wpływać na równowagę mikrobiologiczną gleby.
– Przyspieszają procesy humifikacji gleby, poprawiają dobrostan zwierząt, a także utylizują nieczystości – dodaje Patryk Szwonder, współwłaściciel Bio-Lidera.
Mało kto spodziewał się prawdopodobnie Roberta Lewandowskiego w takiej branży, ale jak się okazuje, kapitan reprezentacji Polski potrafi zaskakiwać.
– Zainwestowałem w firmę, która jest odpowiedzią na potrzeby rynku i dzisiejszego świata. W sporcie i biznesie stawiam na rozwój, dlatego cieszę się, że i tym razem mam wsparcie doświadczonych ekspertów. (…) Wierzę w ten projekt i jego sukces – powiedział Robert Lewandowski.
źródło: www.sport.pl
UDOSTĘPNIJ

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

GIPHY App Key not set. Please check settings

Zwrot pieniędzy wydanych na olej napędowy do produkcji rolnej. WNIOSKI OD 1 LUTEGO!

Dobre notowania ARiMR wśród rolników