w ,

Konferencja Sadownicza – Targi TSW 2023

Konferencja Sadownicza – zapraszamy! 

W imieniu organizatorów serdecznie zapraszamy na Konferencję Sadowniczą, która już tradycyjnie odbędzie się pierwszego dnia Targów Sadownictwa i Warzywnictwa – 18 stycznia 2023.

W tej edycji duży nacisk położymy na aktualną sytuację całego sektora sadowniczego, kwestię zbytu, sytuację rynku jabłek deserowych i przemysłowych, a także rosnące koszty produkcji.

Poza bardzo ciekawymi wykładami zapraszamy na debatę poświęconą możliwym kierunkom zmian w polskim sadownictwie, poruszymy także tematy dotyczące efektywnego nawożenia oraz ochrony sadów. Ponadto przedstawimy wyzwania, jakie stoją przed producentami gruszek.  Konferencja będzie również doskonałą okazją do dyskusji na temat wolumenu oraz jakości jabłek i gruszek, jakie zostały zgromadzone w krajowych obiektach przechowalniczych. Już wkrótce na naszym portalu pojawi się szczegółowy program Konferencji Sadowniczej.

Partnerami wydarzenia są firmy Agrosimex, Syngenta oraz Timac Agro.

Wejście na targi i konferencje jest bezpłatne, należy tylko dokonać rejestracji online  https://www.tsw.pl/visitor/register .

 

UDOSTĘPNIJ

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

GIPHY App Key not set. Please check settings

Döhler przynosi straty i nadal prężnie działa ? Sadownicy doprowadzą do bankructwa firmę?

Zasady stosowania nawozów naturalnych jesienią