w , ,

Kompaktowy ciągnik Prokmar T25 [VIDEO]

Małe kompaktowe ciągniki – idealne do prac komunalnych, dla sadowników i plantatorów borówki.
Małe kompaktowe ciągniki z roku na rok zdobywają coraz większą popularność. W porównaniu z większymi modelami, kompaktowe ciągniki są znacznie tańsze w zakupie. To sprawia, że są one dostępne dla szerszego grona użytkowników, w tym dla mniejszych gospodarstw i firm. Mimo niewielkich rozmiarów, kompaktowe ciągniki oferują imponujące osiągi. Wyposażone są w mocne silniki, które zapewniają wystarczającą moc do wykonywania różnych prac w sadzie czy na plantacji borówki.
Prokmar T25 to kompaktowy ciągnik, który łączy w sobie imponującą moc 24 KM z niezrównaną zwrotnością i łatwością obsługi. Stworzony z myślą o mniejszych gospodarstwach, sadach, szkółkach i pracach komunalnych, T25 staje się nieocenionym pomocnikiem w codziennych obowiązkach.

Sercem T25 jest niezawodny, 3-cylindrowy silnik Changchai o pojemności 1,218 cm3, chłodzony cieczą. Generuje on moment obrotowy 70 Nm przy 2800 obr./min, zapewniając wystarczającą moc do wykonywania różnorodnych zadań. Spełnia również normy emisji spalin Euro V, co czyni go przyjaznym dla środowiska rozwiązaniem.

Zapraszamy do relacji filmowej w której przedstawiamy kompaktowy ciągnik Prokmar T25:

Napęd dostosowany do wyzwań

9-biegowa skrzynia biegów manualna z 3 biegami wstecznymi zapewnia szeroki zakres prędkości jazdy od 1,71 do 20,5 km/h, idealnie dostosowując się do Twoich potrzeb. Mechaniczny napęd 4×4 włączany mechanicznie gwarantuje doskonałą trakcję nawet w najtrudniejszych warunkach terenowych.

Siła hydrauliczna pod kontrolą

Wydajny układ hydrauliczny z pompą o wydajności 17 l/min zasila tylny TUZ o udźwigu 750 kg na końcówkach, umożliwiając podnoszenie i obsługę różnego rodzaju narzędzi rolniczych. 4 niezależne wyjścia hydrauliczne sterowane ręcznie dają Ci pełną kontrolę nad dodatkowymi maszynami.

Komfort i ergonomia na najwyższym poziomie

Opcjonalna kabina T25 zaskakuje przestronnością i komfortem, zapewniając operatorowi doskonałą widoczność we wszystkich kierunkach. Wyposażona jest w wygodne siedzenie amortyzowane, ogrzewanie, wentylację, oświetlenie wnętrza, halogeny LED przód i tył, wycieraczkę szyby przedniej, lusterka zewnętrzne, radio oraz drzwi boczne zamykane z kluczyka.

Wszechstronność to jego drugie imię

T25 to prawdziwy multitalent, który sprawdzi się w sadzie, na polu i podczas prac komunalnych. Idealnie nadaje się do prac polowych, pielęgnacji sadów, transportu lekkich ładunków i utrzymania porządku.

Dodatkowe wyposażenie dla jeszcze większej funkcjonalności

Szeroka gama opcji dodatkowych, takich jak obciążniki przodu i tyłu, błotniki, opony garden i przemysłowe, przedni TUZ i WOM, ładowacz czołowy, instalacja pneumatyczna 1 i 2 -obwodowa oraz górny zaczep transportowy, pozwala na dostosowanie T25 do Twoich specyficznych potrzeb.

Prokmar T25 – Twój niezawodny partner w codziennych wyzwaniach

Dzięki imponującej mocy, zwrotności, komfortowi i szerokiej gamie zastosowań, Prokmar T25 staje się nieocenionym pomocnikiem w każdym gospodarstwie, sadzie i firmie komunalnej. To inwestycja, która zwróci się z nawiązką w postaci oszczędzonego czasu, zwiększonej wydajności i czystej satysfakcji z pracy.

UDOSTĘPNIJ

Nieuczciwi sprzedawcy truskawek! Sprawdź kraj pochodzenia truskawek przed zakupem!

W nocy z 12 na 13 maja przy gruncie od -3°C do -4°C.