w , ,

Kombajn do zbioru porzeczki, jagody, agrestu, aronii. Nowość od firmy Weremczuk – Joanna 5 Premium

Na rynku polskim pojawił się NOWY model kombajnu Weremczuk. Uniwersalny kombajn do porzeczek a także aronii, agrestu, jagody kamczackiej, świdośliwy, malin i innych owoców jagodowych JOANNA-4 ZOSTAŁ ZASTĄPIONY NOWYM MODELEM JOANNA-5.

Jakie zmiany zaszły w nowym modelu, oraz czym wyróżnia się kombajn Weremczuk Joanna 5 Premium, dowiedzą się Państwo z video-relacji, zamieszczonej niżej:

Więcej informacji na temat najnowszego rozwiązania Weremczuk:

JOANNA-5 to najnowszy model kombajnu do zbioru porzeczek, aronii, agrestu, jagody kamczackiej, świdośliwy, malin oraz innych owoców jagodowych.
Urządzenie gwarantuje efektywny zbiór wysokiej jakości owoców.

Model wyposażony został  w uniwersalny, regulowany zespół otrząsający z cichobieżną głowicą oraz jednym otrząsaczem. Już w standardowej wersji posiada funkcję MULTI-FRUIT gwarantującą doskonałe efekty zbioru z różnego rodzaju krzewów, w tym także tych nisko owocujących. W celu zapewnieniu optymalnego dopasowania urządzenia do wielkości i typu zbieranego krzewu, w modelu tym zastosowane zostały demontowalne słoneczka otrząsające, które można dowolnie rozmieszczać na otrząsaczu.

Kombajn do porzeczek JOANNA-5, podobnie jak inne modele z serii JOANNA, został wyposażony w niezależny układ hydrauliczny do napędu zespołów roboczych. Operator maszyny może więc z łatwością dokonywać wszelkich niezbędnych regulacji, gdy tylko pojawi się taka potrzeba.

Dodatkowo, w celu ułatwienia procesu manewrowania, maszyna została wyposażona w dyszel hydrauliczny z płynną regulacją wychylenia oraz hydraulicznym podnoszeniem zespołu zbierającego.

Solidna i wytrzymała rama kombajnu a także pomost roboczy o dużej ładowności umożliwiają zbiór owoców zarówno do skrzynek jak i kistenów.

Zastosowane w kombajnie w szerokim zakresie zespoły i detale robocze ze stali nierdzewnej, wraz z systemem osłon wykonanych ze stali nierdzewnej, zapewniają uzyskanie najwyższych norm jakości żywności, gwarantują bezpieczeństwo pracy oraz zwiększają trwałość użytkowania.

Kombajn JOANNA-5, tak jak wszystkie kombajny do zbioru owoców jagodowych serii JOANNA, posiada szeroki wybór wyposażenia dodatkowego. Modułowa budowa maszyny pozwala na indywidualne dopasowanie wyposażenia maszyny do potrzeb Producenta oraz warunków na plantacji.

UDOSTĘPNIJ

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Druga połowa maja to czas kwitnienia plantacji borówki w całej Polsce

Straszny widok sadu po gradzie w powiecie sandomierskim