Kolejki biją rekordy na punktach skupu! W Warce stoi się trzy dni aby wysypać przemysł!

Kolejny film nadesłany przez Sadownika 18.10.2018 roku, miejscowość: WARKA. Kolejka pokazuję obliczę Polskiego sadownika – proszę o refleksję do Was sadownicy do czego to wszystko dąży!? Cena przemysłu na tamtejszym skupie 8 groszy!?

 

UDOSTĘPNIJ
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  

You may also like...

24 komentarze

 1. stanisław pisze:

  przy tak niskich cenach skupowy powinien otrzymywać od 0.02 do 0.03 zł. do kilograma przy takim wysypie towaru a nie 5 lub 7 gr.

 2. Piotrek pisze:

  Nie zbieram, bo nie stać mnie na to żeby zbierać. Zapłać za zbiór, policz koszty produkcji, dolicz paliwo na skup i zobaczysz ile dołożysz. Niestety ludzie liczyć nie potraficie. Jak byśmy wszyscy w jednym sezonie nie pozbierali, nie odstawili na przetwórnie, to by i cena była normalna. Ciemnogród i brak znajomosci podstaw matematyki w naszym kraju panuje. Przykro mi, że sami nie potrafimy się zorganizować i zadbać i swoją przyszłość. JA NIE ZBIERAM!!!

 3. Anonim pisze:

  Buraki jestescie i taka jest prawda szkoda oczu żeby to czytać.A wystarczylo żeby wszyscy przestali sypać przez min. 2 tygodnie tak jak mialo miejsce na przerywce i sytuacja zmienila by sie diametralnie.

 4. Pierydole nie sypie pisze:

  MARIAN NIE PIERDOL GLUPOT BO WIEM ILE PLACĄ NA KILKU PRZETWORNIACH OKOŁO 50 % ZABIERACIE WY I NIE PIERDOL ŻE NIE ZARABIASZ PO OPŁACENIU KIEROWCY PODATKÓW I PALIWA MAM CI WYMIENIĆ WSZYSTKIE OPŁATY JAKIE SIĘ PŁACI ZA ZESTAW ?, NIE ŁADUJ 30 TON I NIE PRZECIĄŻAJ AUTA TO CI SPALI 35\ 100 KM, SADOWNIK TO NIE MA KOSZTU PALIWA OPRSKU I LUDZI NIE? TYLKO TY MASZ? WIDZISZ KURŁA MAM POJĘCIE WIĘC NIE PYSZCZ

 5. A.P pisze:

  Sami robicie sobie krzywdę. Liczyczyc nie potraficie a skupowy ma z 5tysi dziennie i się pasie jak pijawki wasza krwią.

  • Anonim pisze:

   Ci co mają 30 hektarów to nie zbierają przemysłu bo im się nie opłaca po to nachylić. W kolejce stoją zwykli sadownicy co mają po kilka chektarów i sami zapieprzają bo nawet te 50 zł ich ratuje.

  • stanisław pisze:

   zaleźy ile kupi bo jednego wyliczyłem pod koniec września to wychodzilo mi 8 tyś. brutto

 6. Lukasz pisze:

  Od kilku lat mowili wszyscy nie sadzic takich hektarów bo sami sobie krzywde zrobicie ale nie trzeba miec min 30 bo sasiad ma 25 a teraz placz i lament

 7. Marian pisze:

  Dawaj namiar na przetwornie co daje 0,20 to tam jadę, czy Ty kurło nie kumasz że też mam koszty? ciężarówka na wodę nie jeździ, a często jedzie 200km dziennie, spalanie auta ok 50 L na 100. Kierowca również kosztuje, jesteś gówno znawcą tematu i tylko mącisz i buntujesz. Jakbym mógł to bym płacił, rok temu mogłem teraz też mogę, ale to przetwornia daje mi Mata

  • pierdole nie sypie! pisze:

   Marian nie pierdol kurła mam Ci koszty policzyć i powiedzieć ile płacisz podatku do gminy od śr. transportu ile oc/ocp za zestaw ile kierowcy płacisz widzisz wiem mniej więcej ile bo jestem zaznajomiony z branżą przestań sypać 30 ton i przeciążać auto to Ci zejdzie do 35 L/100 i nie będziesz łamał przepisów przy okazji . Sądzisz że sadownik nie płaci za paliwo , za opryski za ludzi? Tylko ty płacisz i koszty masz NIE? I nie pitol że nie masz ok 50 % z ceny w tym roku bo mam podgląd na cenę 2 zakładów i wiem jakie są ceny mniej więcej, teraz troche spadły ale nadal łapiecie ok 50 % . I powiedz że nie masz około połowy ceny…

  • stanisław pisze:

   zaleźy ile kupi bo jednego wyliczyłem pod koniec września to wychodzilo mi 8 tyś. bruttoz tego

 8. Marian pisze:

  Dawaj namiar na przetwornie co daje 0,20 to tam jadę, czy Ty kurło nie kumasz że też mam koszty? ciężarówka na wodę nie jeździ, a często jedzie 200km dziennie, spalanie auta ok 50 L na 100. Kierowca również kosztuje, jesteś gówno znawcą tematu i tylko mącisz i buntujesz. Jakbym mógł to bym płacił, rok temu mogłem teraz też mogę, ale to przetwornia daje mi Mata

 9. Anonim pisze:

  Już jest 7 groszy

 10. Anonim pisze:

  Już jest 7 gr xd

 11. Xxxx pisze:

  Czy 10 czy 8 to i tak poniżej honoru sypać za takie pieniądze….

 12. Qwerty pisze:

  Dobra cena dlatego taka kolejka A swoją drogą to ten Pan ( pierdole nie zbieram ) niech kupi sobie samochod i wozi

 13. Paulina 05-660 pisze:

  Ludzie sypia bo chcą posprzątać sady. Nie mają w co rwać więc walą na ziemię, zbierają i stają w kolejkę, spieszą się póki są pracownicy żeby samemu nie zbierać później przez pół zimy lub nie zostawić na ziemi żeby gniło i zakwaszalo glebę. Ale Wy i tak nazwiecie ich baranami. Choć to może tylko jeden z powodów dla którego stoją w tych upokarzajacych kolejkach..

 14. pierdole nie sypie! pisze:

  Nie wytłumaczysz debilom niech sypią … export też niech będzie po 25- 30 groszy to poupada połowa gospodarstw może Ci co zostaną pójdą po rozum …. DEBILE !!! PS. Cena na przetwórniach to ok 20 groszy policzcie szybko ile skupowi biorą prowizji i smieją się z was barany!!

  • sadownik pisze:

   Bierz się za handel jabłkami to zarobisz krocie, a przy okazji dowiesz się ile kosztują jabłka na przetwórni

   • pierdole nie sypie! pisze:

    Jak bym nie handlował to bym nie wiedział i nie wyjeżdżaj kotuś z takimi tekstami tylko policz sobie ile Ci zostanie za te spady , tylko odlicz sumiennie podatki od gruntów, opryski , paliwo , koszt ludzi do pozbierania a ile jabłka na przetwórni kosztują to wiem niuniek i nadal twierdze że większość sadowników w tym roku zachowuje się gorzej niż barany! róbcie tak dalej … porzeczkowcy też tak robili..

  • Anonim pisze:

   Tak jest popieram sami sobie winni.

  • Anonim pisze:

   Popieram!

 15. sadownik pisze:

  cena jabłek na tym skupie to 10 groszy

 16. Anonim pisze:

  na tym skupie cena 10 groszy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.