w

„Kocham Cie” wyrażone w szczególny sposób! Jabłka na 14 lutego.

14 lutego to święto zakochanych i z tej okazji tradycyjnie panowie obdarowują swoje kobiety prezentami. W czasach, gdy mówi się tyle o zdrowym odżywianiu oraz promocji Polskich produktów warto zastanowić się nad drobnym upominkiem w dniu zakochanych w formie JABŁKA!

Jabłka z okazji 14 lutego posiadają wyjątkowe i oryginalne grawery, dodatkowo są pięknie zapakowane aby podkreślić formę tak unikatowego prezentu. Najważniejsza w tym wszystkim jest odmiana jabłka – informuje Agnieszka Kowalska-Szczygieł która prowadzi wraz z mężem Dominikiem Szczygieł Gospodarstwo Sadownicze w powiecie Grójeckim zajmujące się grawerem.

Do sprzedaży wybieramy tylko najwyższej klasy jabłka o pięknym czerwonym wybarwieniu, doskonałym smaku. W naszym gospodarstwie każde jabłko przed grawerowaniem jest umyte w specjalnej maszynie – a więc zaraz po odpakowaniu można je śmiało skonsumować. Jabłka są w 100 % smaczne i zdrowe – informuje Pani Agnieszka.

Nasze gospodarstwo sadownicze zajmuję się produkcją jabłek od pokoleń a więc doskonale znamy wymagania konsumentów. Wprowadzamy ciągle nowe technologię a grawerem jabłek zajmujemy się od 2019 roku. Grawerowanie jabłek wciąż jest tematem rozwojowym. Grawerujemy napisy, loga, grafiki ogranicza nas jedynie wyobraźnia – Agnieszka Kowalska-Szczygieł. 

Kontakt z Gospodarstwem Sadowniczym Państwa Szczygieł:

UDOSTĘPNIJ

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

GIPHY App Key not set. Please check settings

KING FRUIT: Licytacja skrzynek, kartonów, paleciaka, sprężarek i wiele innych! Sprawdź ceny!

Są pieniądze na kredyty preferencyjne dla rolników