w ,

Z wizytą na plantacji borówki. Mirosław Garliński i Karolina Marzecka o linii MC

W tym roku firma Valagro poszerzyła swoją gamę biostymulatorów o kolejne produkty oparte o ekstrakty z wodorostów morskich Ascophyllum nodosum. Producenci widzą pozytywne działania nawozów. Pan Mirosław Garliński z Dolecka już w tamtym roku rozpoczął swoją przygodę z produktami firmy Valagro.

W tym roku stosowałem na swojej plantacji produkty MC SET – w trakcie kwitnienia, MC CREAM – w trakcie wiązania i MC EXTRA – tuż przez zbiorami. Stosowane produkty zadziałały pozytywnie dając wyższy, większy oraz lepiej wybarwiony plon. MC CREAM stosuje już drugi sezon i jestem bardzo zadowolony z efektów tego produktów, dlatego postanowiłem zastosować pozostałe produkty z gamy firmy Valagro.

-informuje Mirosław Garliński z Dolecka k. Skierniewic.

Valagro to lider w produkcji i komercjalizacji biostymulatorów i innych specjalistycznych preparatów dla roślin uprawnych. Niedawno na Polskim rynku pojawił się nowy preparat MC EXTRA w mikrogranulowanej postaci. [Czytaj więcej o produkcie MC EXTRA…]

To już kolejny udany sezon dla Valagro w uprawach jagodowych. W tym roku udało Nam się rozszeżyć ofertę linii MC, opartej o ekstrakty z wodorostów morskich Ascophyllum nodosum pozyskiwanych przez norweską spółkę – ALGEA. W skład linii MC wchodzą 3 produkty: MC Set, MC Cream, MC Extra. MC SET wytworzony z ekstraktów roślinnych uzyskanych z Ascophyllum nodosum oraz wzbogaconych borem i cynkiem jest produktem, który pozytywnie wpływa na kwitnienie i zawiązywanie owoców. Stosujemy go przed oraz w trakcie kwitnienia w dawce od 1 do 2 litrów na hektar, następnym produktem wdg. planu nawożeniowego jest MC CREAM  -produkt znów oparty o Ascophyllum , wzbogacony manganem i cynkiem, który stosujemy w dawce 2l/ha. Ostatnim produktem do zastosowania jest MC EXTRA który stosujemy w dawce 1 kilogram na 1 hektar. 

-informuje Karolina Marzecka z Valagro.

Jakie są efekty stosowania produktów firmy VALAGRO, przekonają się Państwo sami oglądając video-relacje z plantacji Pana Mirosława:

Zapraszamy również do obejrzenia:

Efekty MC CREAM i MEGAFOL na plantacjach borówki w Polsce! VALAGRO – GEAPOWER

 

UDOSTĘPNIJ

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

GIPHY App Key not set. Please check settings

Choroba grzybowa atakuje wiśnie!

Sadowniku! Do 31 sierpnia złóż wniosek o zwrot podatku akcyzowego za paliwo