w , ,

Dlaczego zdecydowałem się na dwa opryskiwacze FEDE z rozwadniaczem i tabletem – Sławomir Doliński

Spotkaliśmy się na gospodarstwie Pana Sławka Dolińskiego, aby dowiedzieć się co skłoniło sadownika i szkółkarza do zakupu dwóch opryskiwaczy sadowniczych Fede z wyposażonym dodatkowo rozwadniaczem. Pan Sławek zajmuje sie sadownictwem od ’80 roku. Jak sam mówi w wywiadzie technologia to nieodłączny element rozwoju sadownictwa. Niegdyś stara ślęza, obecnie opryskiwacz z komputerem i rozwadniaczem.

Kilka lat temu miałem okazję być na pokazach opryskiwaczy sadowniczych. Były tam znane wszystkim doskonale marki opryskiwaczy oraz FEDE. Podczas pokazów rozwieszono listki lakmusowe, sprawdzające dotarcie i rozłożenie oprysku, byłem zaskoczony efektem pracy opryskiwacza FEDE w porównaniu z innymi markami dwuwentylatorowych opryskiwaczy. Przystawka tego opryskiwacza to największa zaleta! Pryska on idealnie, dzięki temu nie tracę oprysku, a za tym idą oszczędności – informuje Pan Sławek Doliński

Jak wspomina sadownik w wideo-wywiadzie, jest kilka zalet tego opryskiwacza, które skłoniły go do zakupu, aż dwóch sztuk. Co jeszcze w opinii Pana Sławka wyróżnia ten opryskiwacz na tle innych – ZOBACZCIE SAMI w zamieszonym niżej wideo:

Opryskiwacze sadownicze Fede to najnowsza technologia, dostosowana do polskich sadów. Opryskiwacze sadownicze FEDE przeznaczone są dla nowoczesnych gospodarstw sadowniczych, ceniących sobie wysoką precyzję wykonywanych zabiegów. Fede daje możliwość dopasowania opryskiwacza do swojego rodzaju produkcji poprzez szeroką ofertę doboru odpowiednich opcji, takich jak pojemność, rodzaj sterowania.

Więcej informacji na temat opryskiwaczy Fede znajdą Państwo u doradców Agrobard lub na stronie: www.agrobard.com.pl

Zapraszamy również do obejrzenia pozostałych filmów dotyczących marki FEDE:

Precyzyjny i nowoczesny #opryskiwacz #sadowniczy#FEDE H30 / Pokazy sadownicze w Zbroszy Dużej

Opryskiwacz sterowany tabletem

Opryskiwacz do borówki PREMIERA #FEDE

Opryskiwacz sadowniczy do średniego gospodarstwa

 

UDOSTĘPNIJ

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

GIPHY App Key not set. Please check settings

Dofinansowanie na zakup komputera dla dziecka rolnika – PROGRAM DO ZMIANY?!?

Polskie superowoce wygrały z COVID-19