w , ,

Dlaczego warto wybrać skrzyniopalety plastikowe?

Podczas tegorocznych Targów Sadownictwa i Warzywnictwa nasza redakcja odwiedziła kilka stoisk, gdzie zaprezentowano nowości na 2024 rok. W kwestii przechowalnictwa udaliśmy się do MEGi-PLAST, gdzie prezentowane były różne skrzyniopalety plastikowe. 

Firma MEGi-PLAST jest oficjalnym dystrybutorem skrzyniopalet plastikowych Europlast. Właściciele są sadownikami i sami potrzebowali takich rozwiązań w swoim gospodarstwie, zamawiając skrzynie plastikowe nawiązali współpracę. Z czasem dystrybucji okazało się, że plastikowe skrzyniopalety nie są wykorzystywane jedynie w branży rolniczej.

Nasi klienci to firmy z sektora mięsnego, automotiv, recyklingu, segregacji odpadów, magazyny wykorzystujące skrzyniopalety do przechowywania produktów. Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy, ponieważ zastosowanie zaawansowanej technologii i know-how  sprawia, że towary, które oferujemy wytrzymują  w najtrudniejszych warunkach. Są trwałe, odporne, solidne i mocne – informuje Magdalena Napiórkowska – Kowalska.

Skrzyniopalety plastikowe są dużo lepsze od tych drewnianych, ponieważ:

– mają dużo większą żywotność w porównaniu do drewnianych;

– mają mniejszą stałą wagę w stosunku do drewnianej;

– nie wymagają zadaszonych magazynów, mogą być magazynowane na zewn. bo są odporne na warunki atmosferyczne;

– układanie ich w stosy jest proste i zoptymalizowane, oszczędzając cenne miejsce w magazynie lub na ciężarówce;

– czyszczenie jest również łatwe, dzięki gładkim ściankom wewnętrznym, a co za tym idzie jesteśmy w stanie zachować większą higienę produktu;

– są wytrzymalsze – wytrzymują siłę nacisku do 5 ton;

– można ustawiać po 13 skrzyń do góry;

– można je w 100% poddać powtórnemu przetworzeniu.

Skrzniopalety plastikowe zdecydowanie pomagają optymalizować wydajność nowoczesnych gospodarstw.

Ceny skrzyniopalet mogą się różnic w zależności od typu, rozmiaru, modelu: na stopach, płozach lub ilości zamówionych sztuk. Prosimy kontakt pod numerem tel +48 606 820 961 w celu poznania szczegółowej wyceny. 

Ile wynosi realizacja, od momentu zamówienia, po dostarczenie na podwórko?

Czas realizacji zamówienia to nasz największy atut. Posiadamy swój własny, dobrze zaopatrzony magazyn, który jest zlokalizowany w centralnej Polsce. Cała nasza oferta jest tu dostępna od ręki w ilościach całosamochodowych. Więc realizacja zamówienia odbywa się najczęściej następnego dnia roboczego. A niestandardowe zamówienia jesteśmy w stanie zrealizować w przeciągu tygodnia. Jeśli chodzi o dostawę produktów to mamy własny transport, którym wozimy skrzynie, jak również często klienci sami podstawiają do magazynu swoje auta. A mniejsze ilości są wysyłane po prostu kurierem – informuje Magdalena Napiórkowska-Kowalska.

Zapraszamy do obejrzenia wywiadu na temat skrzyniopalet plastikowych:

Więcej informacji na stronie www.megi-plast.pl

Koniecznie zaobserwuj profil Facebook MEGi-PLAST https://www.facebook.com/megiplast

UDOSTĘPNIJ

Najnowsza technologia imponowała i przyciągała. XIV Targi Sadownictwa i Warzywnictwa TSW 2024 odwiedziły tysiące ogrodników

Minister Czesław Siekierski kontynuuje rozmowy z protestującymi rolnikami