w

Czy Kołodziejczak przyjąłby posadę ministra rolnictwa?

Michał Kołodziejczak o tece ministra rolnictwa: Byłby to najbardziej sprofesjonalizowany resort

– Jeżeli byłaby taka opcja, to byłby to najbardziej sprofesjonalizowany resort z najlepszymi fachowcami w kraju – stwierdził w „Debacie Dnia” Michał Kołodziejczak. Pytany był o to, czy w nowym rządzie mógłby objąć stanowisko ministra rolnictwa. W programie rozmawiano także m.in. o środkach z KPO i zapowiedzi Donalda Tuska.

– Uważam, że trzeba dzisiaj bardzo dużej skuteczności, można się uśmiechać i sobie wypominać bardzo różne rzeczy – stwierdził Michał Kołodziejczak (KO). Prowadząca  zapytała, czy w nowym rządzie przyjąłby posadę ministra rolnictwa.

– Dzisiaj mogę tylko powiedzieć, że jeżeli byłaby taka opcja, to byłby to najbardziej sprofesjonalizowany resort z najlepszymi fachowcami w kraju – odpowiedział.

– Chętnie przyjdę do pana Kołodziejczaka z projektami ustaw, bo mam projekty ustaw, których nie zdążyłem z PiS-em zrobić – dodał Jarosław Sachajko (Kukiz’15).

Sachajko stwierdził, że jeśli Kołodziejczak zostanie ministrem, będzie chciał przekazać mu całą swoją wiedzę. – Rolnicy nie mają czasu i nie mogą dalej czekać, żeby pan dalej szukał ekspertów, bo takich ekspertów to już pan powinien mieć – dodał.

Czytaj więcej: https://www.polsatnews.pl/wiadomosc/2023-10-19/michal-kolodziejczak-o-tece-ministra-rolnictwa-bylby-to-najbardziej-sprofesjonalizowany-resort/

UDOSTĘPNIJ

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Co dalej z glifosatem – potrzebne szybkie działanie

Rozsypane jabłka. Droga w Puszczy Mariańskiej jest całkowicie zablokowana.