w , ,

Co ciekawego na stoisku opryskiwaczy DOMINIAK | Targi TSW 2023

Na Targach Sadownictwa i Warzywnictwa 2023 mogliśmy spotkać opryskiwacze sadownicze marki Dominiak. Zaprezentowano, aż 14 opryskiwaczy specjalistycznych i maszyn dla sadowników.

Michał Bieniek ( Opryskiwacze Dominiak – Sandomierz. Autoryzowany punkt sprzedaży ) oprowadził nas po stosiku firmy Dominiak prezentując każdy z modeli zaprezentowanych na Targach TSW.  Pojawiły się również NOWOŚCI!

Firma Dominiak od ponad 10 lat w swojej ofercie posiada opryskiwacze do upraw ziarnkowych, upraw jagodowych oraz pestkowych. Nowością jaka licznie przyciągała tłumy była beczka 3000 litrów z serii EFECTIVE.

Na Targach TSW 2023 pojawił się również nowy komputer DOMINIAK przypominający wyglądem tablet.
Nowy komputer sadowniczy firmy Dominiak będzie wyposażony w opcjonalną kamerę montowaną na ciągniku lub opryskiwaczu. Pozwalającą kontrolować pracę opryskiwacza bez konieczności odwracania się w tył. W dodatku wyposażony będzie w bezprzewodowy joystick dla ułatwienia sterowania komputerem. 
Joystick będzie można umieścić w dowolnym miejscu w kabinie ciągnika. Będzie on również posiadał możliwość pełnej personalizacji w zależności od potrzeb i preferencji użytkownika .

Ponadto PREMIERĘ miał opryskiwacz herbicydowy Dominiak montowany na kosiarce.  Mając na względzie rosnące koszta produkcji w gospodarstwach sadowniczych, firma przygotowała rozwiązanie umożliwiające opryskiwanie pasów herbicydowych pod drzewami podczas koszenia murawy w międzyrzędziach. Takie rozwiązanie daje wymierne korzyści m.in.oszczędność paliwa oraz środków herbicydowych a przede wszystkim czasu.

Nowością była również kolumna czereśniowa z systemem DRS ( redukcji znoszenia ciecieczy ).

Ciekawostką firmy Dominiak, prezentowaną na Tragach Sadownictwa i Warzywnictwa był bardzo bogato wyposażony używany opryskiwacz klienta, który w jednym sezonie zrobił 800 hektarów! 

Koniecznie zobaczcie co CIEKAWEGO prezentowała firma Dominiak na Targach TSW 2023 ! Zapraszamy do oglądania relacji w formie filmu:

Jeśli chcą Państwo otrzymać więcej informacji na temat konfiguracji lub ceny poszczególnych modeli prosimy o kontakt z firmą Dominiak.

Zobaczcie również :

UDOSTĘPNIJ

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

GIPHY App Key not set. Please check settings

Witold Boguta: To, co nas odróżnia od reszty Europy to niezorganizowanie.

Najciekawsze ciągniki sadownicze | Targi TSW 2023