w

8 marca DZIEŃ KOBIET – zamiast czekoladek jabłka! NOWY TREND W POLSCE!

8 marca to święto wszystkich kobiet w Polsce i z tej okazji tradycyjnie panowie obdarowują kobiety prezentami w formie kwiatów lub słodkości. W czasach gdy mówi się tyle o zdrowym odżywianiu oraz promocji Polskich produktów warto zastanowić się nad prezentem z okazji dnia kobiet w formie JABŁKA!

Jabłka z okazji 8 marca posiadają wyjątkowe i oryginalne grawery, dodatkowo są pięknie zapakowane aby podkreślić formę tak unikatowego prezentu. Najważniejsza w tym wszystkim jest odmiana jabłka – informuje Agnieszka Kowalska-Szczygieł która prowadzi wraz z mężem Dominikiem Szczygieł Gospodarstwo Sadownicze w powiecie Grójeckim zajmujące się grawerem. Do sprzedaży wybieramy tylko najwyższej klasy jabłka o pięknym czerwonym wybarwieniu, doskonałym smaku. Wyselekcjonowaliśmy z okazji dnia kobiet dwie odmiany jabłek do sprzedaży: Rubinstar oraz Jonaprince. Konsumenci bardzo często dokonują zakupów tych odmian w sklepikach osiedlowych. Bardzo ważne jest również to, iż każde jabłko jest umyte w specjalnej maszynie – a więc zaraz po odpakowaniu można je śmiało skonsumować – 100 % smaczne i zdrowe.

Nasze gospodarstwo sadownicze zajmuję się produkcją jabłek od pokoleń a więc doskonale znamy wymagania konsumentów. Wprowadzamy ciągle nowe technologię a grawerem jabłek zajmujemy się od 2019 roku. Grawerowanie jabłek wciąż jest tematem rozwojowym, dzięki tej technologii wyróżniamy się na rynku i rozwijamy Gospodarstwo. Nasi klienci to nie tylko konsumenci ale również hotele, restauracje, wesela i firm. – podkreśla Agnieszka Kowalska-Szczygieł. Grawerujemy napisy, loga, grafiki ogranicza nas jedynie wyobraźnia.

Kontakt z Gospodarstwem Sadowniczym Państwa Szczygieł:

 

UDOSTĘPNIJ

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

GIPHY App Key not set. Please check settings

Firma nie zapłaciła sadownikom setki tysięcy złoty! Bezkarność w Polsce!

Od dzisiaj można składać wnioski o dotacje w nawodnienia