w , ,

Używane opryskiwacze sadownicze i ich ceny w styczniu 2021! Skąd tyle ofert w sieci???

Grudzień 2020 i styczeń 2021 na grupie facebook „Sadownictwo – kupie/sprzedam”  to ruch w ogłoszeniach sprzedaży niczym ruch jak na Słomczynie. Najwięcej ofert dotyczy sprzedaży używanych opryskiwaczy! Sadownicy nie kryją się, że decyzja o sprzedaży starego opryskiwacza jest powiązana z wymianą opryskiwacza na nowszy model.

Jest w czym wybierać! W ogłoszeniach sprzedaży używanych opryskiwaczy sadowniczych można znaleźć takie znane marki jak Agrola, Ślęza, Pilmet, Lochman, Wulkan, Mitterer  oraz  i te mniej znane Ricosma, Fischer, Ten -Len. Ceny używanych opryskiwaczy sadowniczych wahają się od 7 do 30 tysięcy – w zależności od modelu, marki, zużycia, stanu technicznego oraz wieku. Na podstawie ofert dodanych na grupie „Sadownictwo – kupie / sprzedam” informujemy, że:

Najwięcej ofert sprzedaży dotyczy marki Agrola. W zależności od modelu, stanu technicznego i wieku ceny używanych opryskiwaczy zaczynają się od 10 tysięcy i kończą na 25 tysiącach.

Na drugim miejscu w kwestii ilości ofert są Ślęzy i tutaj ceny kształtują się w granicach około 10 tysięcy złotych. Na trzecim miejscu są opryskiwacze Mitterer w cenach od 10 do 18 tysięcy złotych.

Ciężko bardzo znaleźć oferty sprzedaży opryskiwaczy Dominiak. W całym grudniu 2020 oraz styczniu 2021 pojawiła się tylko jedna oferta sprzedaży używanego opryskiwacza marki Dominiak w cenie 25 tysięcy złotych. Bardzo podobnie ma się marka Lochaman, na grupie również ciężko spotkać ofertę sprzedaży używanego Lochmana, cena jednej z ofert to również jak w przypadku Dominiaka 25 tysięcy złotych.

Niżej zamieszczamy kilka zdjęć (z ofert) dodanych w styczniu 2021 przez sadowników na grupie facebook „Sadownictwo – kupie/sprzedam”:

UDOSTĘPNIJ

Jeden komentarz

Dodaj odpowiedź
  1. Każdy kto ma choć trochę rozumu wie czym to jest spowodowane, agrola jest na rynku od 37 lat, także i sprzęt już się postarzał i ludzie go wymieniają na następną AGROLE, sprzętu jest na rynku od….. I ciut ciut, sprzedaż ok 400szt roczniex 37lat. Dziwię się ze tak nowy sprzęt jak Dominiak i już ktoś sprzedaje?? Szybko się przekonał…..

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

“Spiżarnia królowej Bony” – broszura z przepisami ziemi grójeckiej opracowanymi przez Koła Gospodyń Wiejskich!

Dostawcy „Programu dla Szkół” !!!