w , ,

Używane opryskiwacze sadownicze i ich ceny w styczniu 2021! Skąd tyle ofert w sieci???

Grudzień 2020 i styczeń 2021 na grupie facebook „Sadownictwo – kupie/sprzedam”  to ruch w ogłoszeniach sprzedaży niczym ruch jak na Słomczynie. Najwięcej ofert dotyczy sprzedaży używanych opryskiwaczy! Sadownicy nie kryją się, że decyzja o sprzedaży starego opryskiwacza jest powiązana z wymianą opryskiwacza na nowszy model.

Jest w czym wybierać! W ogłoszeniach sprzedaży używanych opryskiwaczy sadowniczych można znaleźć takie znane marki jak Agrola, Ślęza, Pilmet, Lochman, Wulkan, Mitterer  oraz  i te mniej znane Ricosma, Fischer, Ten -Len. Ceny używanych opryskiwaczy sadowniczych wahają się od 7 do 30 tysięcy – w zależności od modelu, marki, zużycia, stanu technicznego oraz wieku. Na podstawie ofert dodanych na grupie „Sadownictwo – kupie / sprzedam” informujemy, że:

Najwięcej ofert sprzedaży dotyczy marki Agrola. W zależności od modelu, stanu technicznego i wieku ceny używanych opryskiwaczy zaczynają się od 10 tysięcy i kończą na 25 tysiącach.

Na drugim miejscu w kwestii ilości ofert są Ślęzy i tutaj ceny kształtują się w granicach około 10 tysięcy złotych. Na trzecim miejscu są opryskiwacze Mitterer w cenach od 10 do 18 tysięcy złotych.

Ciężko bardzo znaleźć oferty sprzedaży opryskiwaczy Dominiak. W całym grudniu 2020 oraz styczniu 2021 pojawiła się tylko jedna oferta sprzedaży używanego opryskiwacza marki Dominiak w cenie 25 tysięcy złotych. Bardzo podobnie ma się marka Lochaman, na grupie również ciężko spotkać ofertę sprzedaży używanego Lochmana, cena jednej z ofert to również jak w przypadku Dominiaka 25 tysięcy złotych.

Niżej zamieszczamy kilka zdjęć (z ofert) dodanych w styczniu 2021 przez sadowników na grupie facebook „Sadownictwo – kupie/sprzedam”:

UDOSTĘPNIJ

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

GIPHY App Key not set. Please check settings

Jeden komentarz

  1. Każdy kto ma choć trochę rozumu wie czym to jest spowodowane, agrola jest na rynku od 37 lat, także i sprzęt już się postarzał i ludzie go wymieniają na następną AGROLE, sprzętu jest na rynku od….. I ciut ciut, sprzedaż ok 400szt roczniex 37lat. Dziwię się ze tak nowy sprzęt jak Dominiak i już ktoś sprzedaje?? Szybko się przekonał…..

“Spiżarnia królowej Bony” – broszura z przepisami ziemi grójeckiej opracowanymi przez Koła Gospodyń Wiejskich!

Dostawcy „Programu dla Szkół” !!!