w

Ukrywał się przed organami ścigania zbierając borówki

Kryminalni z Terespola zatrzymali 58-latka poszukiwanego listem gończym. Mężczyzna ukrywał się przed organami ścigania na terenie powiatu grójeckiego, gdzie zajmował się zbiorem borówki. Dzięki dobrze przeprowadzonej akcji, zaskoczony widokiem policjantów 58-latek trafił już do Zakładu Karnego. Spędzi tam najbliższe miesiące.

Kryminalni z Terespola, ustalili miejsce pobytu 58-letniego mieszkańca tego miasta. Mężczyzna poszukiwany był listem gończym za przestępstwo niealimentacji. Chcąc uniknąć wymierzonej kary ukrywał się przed organami ścigania od września bieżącego roku.

Funkcjonariusze ustalili, gdzie przebywa 58-latek. W trakcie działań terespolskich policjantów aktywnie wspierali funkcjonariusze z Komendy Wojewódzkiej Policji w Radomiu.

Wczoraj późnym wieczorem poszukiwany został zatrzymany w miejscu swojego obecnego zamieszkania, na terenie powiatu grójeckiego. Mężczyzna mieszkał w jednym z gospodarstw, gdzie pracował przy zbiorze borówki. Razem z 58-latkiem przebywała jego obecna partnerka. Obydwoje byli bardzo zaskoczeni widokiem policjantów, nie spodziewając się zupełnie ich wizyty.

Dzisiaj mężczyzna trafił do zakładu karnego. Spędzi tam najbliższe miesiące.

 

źródło: policja.gov.pl

UDOSTĘPNIJ

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zbiory jabłek w Polsce mniejsze, niż zakładano

Gala Dark – nowy sport jabłek !