w

Tu będzie największe w Europie wydarzenie branży sadowniczo – warzywniczej

foto: https://www.targikielce.pl

Sukces Targów Kielce. Tu będzie największe w Europie Środkowo – Wschodniej wydarzenie branży sadowniczo – warzywniczej

Targi Sadownictwa i Warzywnictwa, największa w Europie Środkowo – Wschodniej wystawa branżowa dla producentów owoców i warzyw, została przeniesiona do Targów Kielce. To duży sukces firmy, gdyż przez 12 lat o przeprowadzenie wydarzenia zabiegały inne ośrodki targowe z kraju.

Warszawska Oficyna Wydawnicza Oikos przez ostatnie osiem lat organizowała wydarzenie w centrum targowym Ptak Warsaw Expo w Nadarzynie, a wcześniej w EXPO XXI w Warszawie.

Trzynasta edycja Targów Sadownictwa i Warzywnictwa zostanie przeprowadzona w Targach Kielce. W środę Jacek Kłudka, dyrektor Targów TSW oraz dr Andrzej Mochoń, prezes Targów Kielce podpisali umowę na cztery lata.

– Do tej pory wszystkie wydarzenia targowe były własnością Targów Kielce, prócz targów PSB, które organizowała firma zewnętrzna na naszym terenie. Targi Sadownictwa i Warzywnictwa to druga tego typu impreza realizowana w naszym ośrodku – zaznaczył prezes Andrzej Mochoń.

– Przez lata pokazaliśmy, że można na nas liczyć. Tak będzie i tym razem! Jesteśmy przekonani, że dzięki nowej lokalizacji spotkamy się w jeszcze większym gronie i w wyjątkowej atmosferze, która od lat przyciąga wystawców i zwiedzających na nasze Targi – powiedział Jacek Kłudka, dyrektor Targów TSW.

Coraz szersza oferta branży agro w Targach Kielce

Targi Kielce specjalizują się między innymi w wydarzeniach dla służb mundurowych. W kalendarzu są targi Polsecure – dla policji, IFRE – dla straży pożarnych, oraz MSPO – dla wojsk. Przyszedł czas na rozbudowanie oferty branży agro. Od 28 lat Targi Kielce są organizatorem największej dziś w Polsce wystawy odbywającej się w halach – Agrotechu. Jesienią kielecki ośrodek wystawienniczo – kongresowy był miejscem organizacji V Europejskiego Parlamentu Wiejskiego, w którym wzięły udział delegacje z ponad 40 państw. Dzięki umowie zawartej pomiędzy Targami Kielce a Oficyną Wydawniczą Oikos, 18 i 19 stycznia odbędą się tu Targi Sadownictwa i Warzywnictwa.

Targi dla producentów warzyw i owoców z maszynami i konferencjami 

Oferta wystawców z kraju i zagranicy obejmuje przede wszystkim innowacyjne technologie, maszyny do pracy w sadzie i ogrodnictwie, urządzenia do sortowania i pakowania, nawozy i środki ochrony roślin. Obecne będą firmy zajmujące się chłodnictwem i przechowalnictwem, producenci materiału szkółkarskiego, firmy handlujące owocami i specjalizujące się w ich przetwórstwie.

W czasie wydarzenia odbędą się konferencje poruszające specjalistyczne dla branży tematy – Konferencja Sadownicza, Truskawkowa, Warzywnicza. Prelegentami będą naukowcy i doświadczeni praktycy.

Wejście na Targi Sadownictwa i Warzywnictwa jest bezpłatne. Rejestracja online trwa na stronie www.tsw.pl. Warto wcześniej się zarejestrować, by nie tracić czasu w kolejce w dniu targów.

Targi Sadownictwa i Warzywnictwa odbędą się 18 i 19 stycznia w Targach Kielce przy ulicy Zakładowej 1.

autor:

/MŚ/

źródło: https://www.targikielce.pl/o-firmie/aktualnosci/sukces-targow-kielce-zorganizuja-najwieksze-w-europie-srodkowo–wschodniej-wydarzenie-branzy-sadowniczo–warzywniczej,35756?fbclid=IwAR1D29rTkD2l9GcW9571Gb1QbjTDLE9tj-Y6fB268vup03fGgBVIR0erFu8

UDOSTĘPNIJ

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

GIPHY App Key not set. Please check settings

Kwota ubezpieczenia KRUS w I kwartale 2023 r.

Spada sprzedaż nowych ciągników