w

Oficjalna lista punktów skupu po 25 groszy jabłka przemysłowego – DOSTĘPNA!

Spółka Eskimos  zamieściła w dniu dzisiejszym (09.10.2018) informację odnośnie punktów skupu jabłka przemysłowego po 25 groszy.

Niżej zamieszczam punkty, które skupują jabłka z projektu „po 0,25 groszy” :

 

 

 

UDOSTĘPNIJ
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

GIPHY App Key not set. Please check settings

12 komentarze

  1. Ludzie to że w grójeckim czy innym jest dużo a w drugim mało to nie wina regionu tylko tego że nikt nie chciał takiej współpracy od was podjąć a nie że po znajomości. Zglaxzajcie się i miejcie pretensje do swoich słupowych że tego nie robią.

  2. W powiecie rawskimterz mało atu prawie tyle owoców jak niewiecej niż w grojeckim dali chyba na oddzielnego wybory się zbliżają,ale skupy i tak może dopiero ruszą z tym za tydzień jak dzwoniłam to już większość zakończy zrywanie i micro niec to niedz znów państwo nas nabrało.

  3. Jak można było przewidzieć , epicentrum skupowe umiejscowione blisko Stolicy. Większość regionów też zaopatrzona nie najgorzej , tylko wielkopolska po macoszemu. Jeden punkt skupu ? Chyba na odczepne , żeby nie było , że nie ma. Rozumiem ,że Grójec to zagłębie sadownicze , ale jak się mają 24 punkty skupu w powiecie grójeckim do jednego w województwie wielkopolskim? Czyżbyśmy naprawdę tak mało znaczyli???

Spółka Eskimos wydała oficjalne oświadczenie w którym…

Czy 26 – 28 groszy jest REALNE? Jabłka mają zostać pod drzewami do GRUDNIA!?